Daybreak Yeni Zombi Dizisi (Netflix)

DiziPortEkim 30, 2018Views 292


Daybreak Yeni Zombi Dizisi (Netflix) çok yakında zombi dizisi ekranlara merhaba diyor.Daybreak’in senaryosu Brian Ralph’in çizgi romanından uyarlanacak dizi ile ilgili haberleri sizlere ulaştırmaya çalışacağız şuan en güncel haberimiz. Daybreak hakkında kısaca alıntı olarak bilgi verelim. kara komedi türündeki Daybreak çizgi romanını ekrana uyarlayacağı haberini daha önceden öğrenmiştik. On bölümden oluşacak lise dizisi, post apokaliptik bir atmosferde geçecek ve fantastik bir yapım olarak karşımıza çıkacak.
17 yaşındaki lise öğrencisi Josh’un sıradışı maceralarını işleyecek. Josh, bir anda kayıplara karışan kız arkadaşı Sam’i bulmak için Kaliforniya’ya gidecek ve Ghoulie adı verilen zombilerin yer aldığı tehlikeli bir dünyada arkadaşlarıyla birlikte hayatta kalmaya çalışacak.

Rampage yönetmeni Brad Peyton bu projede hem yönetmen hem de yapımcı olarak yer alacak. Dizinin kadrosuna eklenen bazı genç isimler ise şöyle; Colin Ford, Sophie Simnett, Jeante Godlock, Cody Kearsley ve Among Eight Cast. Daybreak, 2019 yılında Netflix platformunda olacak.

Categories
Paylaşımlar 0
Spoiler yorum yapmadan önce butona basıp spoiler etiketi arasına yorumunuzu yazınız.

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak
Website