Narcos 4. Sezon Geliyor (Narcos: Mexico)

DiziPortEkim 29, 2018Views 205


Merakla beklenen dizinin yeni sezonu çok yakında sevenleri ile buluşuyor Narcos 4. sezon çok yakında yayınlanmaya başlayacak narcos dizisine ait tüm bölümleri diziport adresinden seyredebilirsiniz. 4.sezon çıkar çıkmaz sitemizden izleme şansınız olacak 4.sezon hakkında kısaca bilgi verelim.
Narcos ilk iki sezonda Pablo Escobar’ın yasadışı servetini ve çöküşünü konu almış 3. sezon ise Gilberto Rodríguez Orejuela, Miguel Rodríguez Orejuela, José Santacruz Londoño, Hélmer Herrera ortaklığındaki Cali Karteli’nin yükselişi ve çöküşünü izleyicilere aktarmıştı. Şimdi ise Ajan Pena’nın yeni hedefinin ne olacağı merak ediliyor
Narcos’un 4. Sezonunun ne zaman çıkacağı henüz belli değil. Tahmini olarak 2018 son çeyreği gösterilmekte. Önümüzdeki sene çıkacağı ve 10 bölümden oluşacağı kesin. Ayrıca dizinin final sezonunun olması bekleniyor.
arcos: Mexico’nun başrollerini Michael Peña ve Diego Luna ikilisi paylaşıyor. Peña dizide DEA ajanı Kiki Camarena’yı canlandırıyor. Diego Luna’yı ise anakarakter Miguel Ángel Félix Gallardo, kısaca Félix, rolünde izleyeceğiz. Guadalajara kartelinin lideri olan Félix, Meksika tarihinin gördüğü en büyük uyuşturucu baronlarından biri ve Meksika modern uyuşturucu ticaretinin kurucusu.

Narcos: Mexico’nun oyuncu kadrosunda Aaron Staton, Alejandro Edda, Alfonso Dosal, Alyssa Diaz, Clark Freeman, Ernesto Alterio, Fernanda Urrejola ve Gerardo Taracena gibi isimler var.

Narcos: Mexico yıl sonuna doğru Netflix platformunda izleyici karşısına çıkacak.

Categories
Paylaşımlar 1

(1) yorum

  • Ayşe29 Ekim 2018Cevapla
    Ziyaretçi

    Merakla bekliyorum yeni sezonun başlamasını

Spoiler yorum yapmadan önce butona basıp spoiler etiketi arasına yorumunuzu yazınız.

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak
Website